Penzion Pod Reistnou

Ubytování

V penzionu můžete vybírat z 5 dvoulůžkových  pokojů a 1 třílůžkového pokoje. Pokoje jsou  světlé a prostorné (21 m2 - 23 m2). Z důvodu dostatečného prostoru jsou v každém pokoji možné až 2 další lůžka přidat. Na všech pokojích a  v jídelně je TV.  Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky, nočními stolky, skříní a křesílky se stolkem.Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení se sedacím sprchovým koutem. Na dvou pokojích a v jídelně je možnost kabelového internetového připojení. Jeden pokoj v přízemí je bezbariérový. Celý penzion je klimatizovaný.

Nástup na ubytování je standardně  po 15:00 hodině a vyklizení pokojů je po 10:00 hodině. Vždy je možná individuální domluva.

Stravování 

Snídani podáváme mezi 8:00 a 9:00 hodinu v jídelně formou bufetu. Nabízíme kávu, čaj, džus, minerální vodu, párky, uzeniny, paštiky, máslo, sýry, džem, med, vajíčka, pečivo, jogurty, ovoce, zeleninu a domácí moučník.Nově možnost při snídaní kavy preso z kávovaru delonghi.

Pro ubytované je po celý den v jídelně k dispozici káva, čaj, máslo, med, marmeláda a sýry. V jídelně je také k dispozici lednice.

Vždy je možná individuální domluva.